O nás

NK_WEBpicture_04

NOČNÝ KURIÉR

Nočný Kuriér vznikol preto aby vykryl medzery na trhu a zároveň ponúkol ešte komplexnejší servis a pohodlie pre zákazníkov.Nočný kuriér je expresná kuriérska a donáškova služba, ktorá sa špecializuje na rýchle a časovo náročné doručovanie a vyzdvihovanie zásielok v nočných hodinách. Sme kuriérska služba, ktorá  ponúka expresné služby šité každému zákazníkovi na mieru a to s dobou doručenia už od pár minút v Bratislave až do pár hodín v SR a zahraničí.Nočný kuriér je dodacia služba s novým prístupom. Nieje to len nočný rozvoz zásielok a tovaru. Je to poskytnutie priateľskej pomoci za priateľskú cenu.Doručíme dôležité dokumenty, darčeky, kytice a tovar rôzneho druhu pri maximálnej diskrétnosti.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
 • Ako dlho trvá doručenie?

  U nás EXPRES znamená naozaj EXPRES.Kuriér ihneď po objednaní vyzdvihne zásielku a v najkratšom možnom čase ju doručí  adresátovi.

 • Ako si Vás môžem objednať?

  Službu si je možné objednať telefonicky na číslach
  0911111401
  0911111701
  V prípade max. vyťaženosti našich kuriérov sa môže stat že kuriér nemôže prijať objednávku.V takom prípade vám kuriér zavolá ihneď ako to bude možné.

 •  Kto môže platiť zásielku?

  V rámci Bratislavy zásielku môže platiť  odosielateľ alebo príjemca. Kuriér Slovensko a Kuriér zahraničie platí len odosielateľ .Doprava sa uhrádza u kuriéra v hotovosti.U zmluvných zákaznikov úhrada platby na faktúru.

 • Čo všetko môžem doručiť? 

  Listové zásielky, dokumenty, kvety, darčeky,doručenie zabudnutých vecí, nápojov, cigariet, liekov a rôznych iných zásielok. Radi Vám pomôžeme pri Vašich špecifických požiadavkách.

NAŠE SKÚSENOSTI
Spoľahlivosť
Rýchlosť
Dostupnosť
Bezpečnosť

 
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde