Kuriérska služba

NK_WEBpicture_03     

Kuriérska služba
 Expresná kuriérska služba, ktorá sa špecializuje na rýchle a časovo náročné doručovanie zásielok /osobný kuriér/. Sme kuriérska služba, ktorá  ponúka expresné služby šité každému zákazníkovi na mieru a to s dobou doručenia už od pár minút v Bratislave až do pár hodín v SR a zahraničí.
Garantujeme vyzdvihnutie zásielky našim kuriérom maximálne do 20 minút od objednania a najrýchlejším možným spôsobom ju osobne doručí kdekoľvek na Slovensku, či do zahraničia.Vaša zásielka odchádza ihneď od Vás priamo k prijímateľovi. Žiadne medzi zástavky, prekládky, ani iná manipulácia s Vašou zásielkou.
Doručíme dôležité dokumenty, darčeky, kytice a tovar rôzneho druhu pri maximálnej diskrétnosti.
Vaše zásielky doručujeme aj počas víkendov a štátnych sviatkov..
 

 

 

Služby
 • – Expresná preprava zásielok v rámci Bratislavy do max 20 min.
  – Prenájom kuriéra na nákup pre Vašu firmu, alebo domácnosť
  – Doručenie dokumentov na podpis a ich vrátenie späť
  – Doručenie zabudnutých vecí (mobil, notebook, kľúče a pod.)
  – Výjazd v prípade poruchy Vášho auta, alebo inej pomoci (pri naštartovní auta, drink taxi a pod)

 • Kuriér Slovensko je služba určená na urgentné doručenie dokumentov a tovaru v rámci celého Slovenska. Zásielku doručíme v najkratšom možnom čase.

 • Naše urgentné  kuriérske služby môžte využiť v rámci celej európskej únie. Ceny sa stanovujú individuálne po dohode s kuriérom.

Ako fungujeme?

 

 • Kuriér ihneď po objednaní vyzdvihne zásielku a v najkratšom možnom čase ju doručí  adresátovi. Pri objednaní je možné definovať kto zásielku platí, či adresát, alebo odosielateľ. Službu si je možné objednať telefonicky na číslach 0911111401 alebo 0911111701. Zmluvní klienti môžu platiť formou faktúry raz za tyzdeň.

 

 
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich