Donášková služba

NK_WEBpicture_02

Donášková služba

Na vaše prianie vám privezieme akýkoľvek tovar,na akékoľvek miesto v Bratislave. Nepredávame tovar, len poskytujeme sprostredkovateľské služby. Vašim menom nakúpime požadovaný tovar a dodáme ho v čo najkratšej dobe na vami vybrané miesto. Doba dodania je v priemere 20 minút.

Stačí zavolať a vaše cigarety,alkohol,lieky alebo iný tovar bude u vás na stole do 20 minút..

 

 

Služby
  • Máte teplotu? Bolí vás hlava? Alebo sa vám minuli potrebné lieky? Lekárne okolo sú zavreté a zabudli ste si kúpiť potrebné lieky? Rýchle dodanie liekov (bez receptu) až domov je pohodlná a spoľahlivá služba. Stačí iba jeden telefonát a nebudete musieť behať po lekárňach a v rýchlo nakupovať lieky s vysokou horúčkou. Všetky potrebné lieky vám budú dodané domov počas 20-tich minút. Takéto objednávky plníme prednostne, preto nie je dôvod sa strachovať o dobu dodania.Podľa vašej požiadavky vám kúpime akékoľvek lieky a privezieme až domov!

  • Zábava je v plnom prúde a vám sa minuli nápoje alebo cigarety? Nemáte v blízkosti otvorený obchod? Alebo nemáte nikoho, kto by na nákup išiel? S tým vám pomôže NOČNÝ KURIÉR. Za menej ako pol hodinu vám dovezieme všetko, čo si budete priať. Vieme, že v takýchto situáciách je dôležité konať bezodkladne, preto je doba dodania objednávky v priemere 20 minút.
    Zákaz predaja alkoholických nápojov a tabakových výrobkov osobám mladším ako 18 rokov!

  • Nenašli ste v ponuke tovar ktorý by ste chceli objednať? Neváhajte a zavolajte nám…Nočný kuriér je dodacia služba s novým prístupom na Vaše prianie vám privezieme akýkoľvek tovar,zásielku na akékoľvek miesto keď to bude v našich možnostiach a schopnostiach.Volíme individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Ako fungujeme?

 

  • Ceny alkoholu a potravín umelo nezvyšujeme ale platíte nám iba za dovoz. Alkohol a potraviny kupujeme na čerpacích staniciach,večierkach za príplatok aj v TESCO. Lieky nakupujeme v nonstop lekárňach. Cenu zakúpeného tovaru potvrdíme príslušnou účtenkou od Predávajúceho. Nič nepredávame, len Vám pomáhame nakúpiť a všetko potrebné doviezť k Vám v čo najkratšej možnej dobe..Nenašli ste v ponuke tovar ktorý by ste chceli objednať?Neváhajte a zavolajte nám…Nočný kuriér je dodacia služba s novým prístupom na Vaše prianie vám privezieme akýkoľvek tovar,zásielku na akékoľvek miesto keď to bude v našich možnostiach a schopnostiach.Volíme individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

 

 
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde